ZWROTY - E-SKLEP

1. Czy mogę zwrócić towar?

Tak, jeśli chcesz zwrócić produkt lub całe zakupy możesz to zrobić w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki z zamówieniem, możesz zwrócić zakupiony w sklepie internetowym produkt bez podania przyczyny. Taki towar nie może jednak nosić śladów używania, nie może być zniszczony czy uszkodzony, musi znajdować się w oryginalnym opakowaniu z jego całą zawartością. 

Produkty wykonane na indywidualne zamówienie szyte na miarę lub kupione na metry nie podlegają wymianie i zwrotowi. Ze względu na zasady higieny, nie można zwracać ani wymieniać rajstop, skarpet, opasek na włosy lub innych akcesoriów do włosów np. gumek do włosów. Zwrotowi nie podlegają produkty, które zostały zarezerwowane w sklepie internetowym, odebrane i opłacone osobiście na stoisku stacjonarnym, oraz produkty wykonane i zmodyfikowane na specjalne zamówienie Kupującego (zgodnie z Art. 38 pkt. 3 powodem jest brak możliwości dalszej odsprzedaży towaru, przez jego indywidualne cechy).

 

2. Jak zwrócić towar?

O chęci zwrotu poinformuj nas najlepiej drogą mailowo na adres: astrajasklep@e-astraja.pl
Następnie wyślij zwracany towar na adres:

ASTRAJA 
ul.Jedwabnicza 7
43-300 Bielsko-Biała
Śląsk, Polska

Aby cała procedura przebiegła sprawnie dołącz do paczki wypełniony formularz zwrotu.

 

3. Gdzie znajdę formularz zwrotu?

Formularz zwrotu znajdziesz tutaj. Należy go wypełnić oraz dołączyć do przesyłki.

 

4. W jaki sposób otrzymam zwrot przelanej kwoty?

Po zatwierdzeniu zwrotu otrzymasz zwrot kwoty w taki sam sposób, w jaki dokonano zakupu.

W przypadku zamówień złożonych z opcją Płatność przy odbiorze musisz udać się do naszego stoiska stacjonarnego, aby otrzymać zwrot gotówki.

 

5. Kiedy otrzymam zwrot kwoty?

Po zatwierdzeniu zwrotu otrzymasz wiadomość e-mail potwierdzającą zatwierdzenie kwoty z informacją, że kwota zostanie wpłacona w najbliższych dniach. Czas zwrotu na kartę kredytową zależy zawsze od Twojego banku.

 

6. Co mogę zrobić, jeżeli kwota mojego zwrotu jest nieprawidłowa?

Skontaktuj się z działem obsługi klienta i jak najszybciej postaramy się rozwiązać problem.

 

7. Czy towar zakupiony w sklepie internetowym można zwrócić na stoisku stacjonarnym?

Towaru zakupionego w sklepie internetowym e-astraja.com nie można zwrócić na stoisku stacjonarnym.

 

 

×
Welcome Newcomer