O NAS

Tworzymy markę odzieży dla ludzi kochających wszystko co związane z gimnastyką, łyżwiarstwem, tańcem itp. Projektujemy dla klientów indywidualnych, jak i robimy specjalne kolekcje pod kluby.

Od momentu założenia w 2010 roku nieustannie się rozwijamy – dziś Astraja jest jednym z niewielu producentów odzieży do gimnastyki oraz jedynym prodecentem odzieży łyżwiarskiej w Polsce.

Jesteśmy rodzinną firmą, która od założenia konsekwentni buduje pozycję krajowego lidera rynku, stale wzbogacając ofertę o nowe kostiumy startowe, treningowe oraz akcesoria m. in. do gimnastyki sportowej, łyżwiarstwa figurowego, gimnastyki artystycznej, akrobatyki czy tańca.

Wysokiej jakości materiały pozyskiwane od światowych potentatów branży włókienniczej, dbałość o najmniejsze szczegóły i elegancki krój charakteryzują kreacje z kolekcji naszej firmy, która od wielu lat zaspokaja potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów.

Produktom z naszych kolekcji poświęcamy szczególną uwagę na każdym etapie ich produkcji. Od rysowania pierwszych szkiców, przez selekcję tkanin i dobór odpowiedniej palety kolorystycznej, po skomponowanie zestawów produktowych odpowiednio tak, aby nadążyć za najnowszymi trendami. Wszystko to z myślą o Państwa wygodzie i satysfakcji.

Zadowolenie Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy u nas stają się czystą przyjemnością.