KARTY PODARUNKOWE

Szukasz pomysłu na idealny prezent? Dzięki karcie upominkowej Astraja bliska Ci osoba może wybrać najbardziej odpowiednią dla siebie rzecz na stronie e-astraja.com. 

Niezależnie od tego, czy chcesz sprawić romantyczną niespodziankę, podarować prezent bożonarodzeniowy czy też wyrazić podziękowanie, karta upominkowa zawsze będzie właściwym wyborem. Z kolei cyfrowe karty upominkowe są najlepszym rozwiązaniem dla osób, które robią zakupy na ostatnią chwilę.

Wystarczy wybrać ulubiony wzór. Zbliżają się święta? Wybierz kupon bożonarodzeniowy. A może jest to czyjś ważny dzień? Do wyboru jest mnóstwo urodzinowych kart upominkowych. Następnie wybierz wartość, dodaj osobistą wiadomość i gotowe!

Twoja fizyczna karta upominkowa H&M powinna zostać doręczona w ciągu 5-7 dni po złożeniu zamówienia, jednakże okres ten może wydłużyć się do 14 dni roboczych.

 

Zakup karty upominkowej online — wszystko, co musisz wiedzieć


• Gdzie można z niej korzystać? Z karty upominkowej można korzystać w sklepie internetowym e-astraja.com
• Karty upominkowej Astraja można używać do dokonywania pełnych lub częściowych płatności. 
• Żądana kwota zostanie potrącona z Twojej karty, a pozostałe saldo zostanie wskazane na rachunku.

 

Zobacz Karta upominkowa — Regulamin

Tutaj znajdziesz pełną treść naszej Polityki prywatności

Prezent od Ciebie

Uwielbiamy patrzeć, jak nasi klienci wręczają, odbierają i wykorzystują swoje karty upominkowe Astraja.

Dziel się swoimi doświadczeniami z kartami upominkowymi, korzystając z oznaczeń @astrajaleotards, aby mieć szansę na pojawienie się na e-astraja.com, w naszych materiałach marketingowych i w naszych sklepach.