JAKOŚĆ

Zwijana treść

CZY MOGĘ PRAĆ UBRANIA W TEMPERATURZE NIŻSZEJ NIŻ ZALECANA NA METCE?

Na metce podawana jest najwyższa zalecana temperatura prania. Aby oszczędzać energię, możesz prać w niższej temperaturze. Pamiętaj jednak, że silnie zabrudzone ubrania mogą wymagać prania w wyższej temperaturze.

JAK WYBRAĆ POPRAWNY ROZMIAR?

Aby wybrać poprawny rozmiar, skorzystaj z naszego przewodnika po rozmiarach, który znajdziesz tutaj. Pamiętaj, że w zależności od modelu, te same rozmiary mogą się różnić..

Czasem podajemy na stronie produktu wymiary w centymetrach, aby ułatwić klientom wybór modelu lub fasonu. Pamiętaj, że zależnie od użytego materiału wymiary te mogą się różnić o kilka centymetrów od wymiarów rzeczywistych.

CZYM SIĘ RÓŻNI PRZEWODNIK PO ROZMIARACH OD WYMIARÓW PODANYCH NA STRONACH PRODUKTÓW?

Przewodnik po rozmiarach to ogólne wytyczne ułatwiające wybór rozmiaru Astraja pasującego do Twojej sylwetki. Wymiary w centymetrach podawane niekiedy na stronach produktów dotyczą konkretnego elementu odzieży lub produktu i mogą się różnić o kilka centymetrów od wymiarów rzeczywistych. Dzięki nim możesz łatwiej wybrać odpowiedni styl lub fason, ale pamiętaj, że są one jedynie szacunkowe.

CZY UBRANIA ASTRAJA ZBIEGAJĄ SIĘ W PRANIU?

Standardowo tkaniny zbiegają się o około 3%, a dzianiny o około 5%. Niektóre ubrania należy po praniu prasować, aby łatwiej przywrócić ich właściwy kształt. Jeśli jest to konieczne, informacja taka zostanie podana na metce.

CZY UBRANIA ASTRAJA NALEŻY PRAĆ PRZED PIERWSZYM ZAŁOŻENIEM?

Pranie nowych ubrań nie jest konieczne, ponieważ nie używamy szkodliwych substancji chemicznych na każdym etapie produkcji.