CZAS REALIZACJI

 Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

 

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

 

Dostępność produktów

 

Termin, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane waha się od 24 godzin do kilku, czasami nawet kilkunastu dni. Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży. Dysponujemy własną szwalnią, przez co możemy zaoferować naszym Klientom szybką możliwość uzupełnienia brakujących produktów oraz ich personalizację.

Jeżeli zależy Ci na szybkiej wysyłce, przed zakupem skontaktuj się z nami, aby upewnić się, że dany produkt jest dostępny w naszym magazynie od ręki.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia może ulec wydłużeniu - przed zakupem sugerujemy skontaktowanie się z nami w celu sprawdzenia dostępności poszczególnych produktów. Zamówienie można zrealizować etapami - w tym celu wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.